Nordnorsk Byggekontroll AS | Om Oss
105
page-template-default,page,page-id-105,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Om Oss

Nordnorsk Byggekontroll AS ble etablert i 1968, og har siden den gang vært en ledende rådgiver innen byggeadministrasjon og byggekontroll. Vi har sentrale godkjenningeri forhold til krav i Plan- og bygningsloven, og erfarne medarbeidere med spesialkompetanse innen landmåling, prosjektstyring, byggeledelse, byggekontroll og taksering av byggskader. 

De senere år har også termografi og tetthetsmåling vært blant våre tjenester. NNBK AS sørger for at byggeprosjekter gjennomføres i henhold til prosjekteiers rammer og bistår også ved planlegging av entreprisestyring og prosjektorganisering.

ANSATTE

Inge Heika Hætta Eikelmann
Daglig leder

99551505
inge@nnbk.no

Viggo-Ivar Berglund
975 69 908

vib@nnbk.no

Frank Dale
922 55 455
frank@nnbk.no

Fred Arne Alexandersen
482 07 365
faa@nnbk.no

Patrik Widding
958 37 955
patrik@nnbk.no

Elisabeth Langnes
911 48 849
elisabeth@nnbk.no

Andreas Sørensen
411 27 320

andreas@nnbk.no

Roald Johansen
908 21 399
roald@nnbk.no

Terje Holte-Riise
Prosjektleder avd. Harstad
406 33 279
terje@nnbk.no

Kristian birkelund

97739515
kristian@nnbk.no

Sindre Botnmark

Harstad

94868572
sindre@nnbk.no